Modne bransoletki z kulkami

Każda kobieta chce posiadać modną oraz świetnie wyglądającą biżuterię. Dobrze dobrane dodatki potrafią bardzo pozytywnie wpłynąć na ogólny wygląd oraz prezencję. W ostatnich latach bardzo popularne są bransoletki z kulkami produkowanymi z kamieni naturalnych. Jest to zdecydowanie lepsza propozycja niż wydawanie pieniędzy na sztuczną biżuterię.

Naturalne kamienie

Prawdziwe kamienie są oczywiście droższe, ale nie należy oszczędzać na takich rzeczach. Pomysłów na bransoletki wykonane ręcznie możesz poszukać na stronach internetowych. Własna produkcja biżuterii może być nie tylko świetną zabawą, ale pozwoli zaoszczędzić również dużo pieniędzy. Najlepiej wybierać jest kamienie o różnych barwach, ponieważ wtedy można uzyskać idealnie wyglądającą kompozycję. Świetnie w przypadku bransoletek sprawdzają się kamienie matowe oraz kulki metalowe. Obecnie na rynku jest dostępnych tyle modeli bransoletek, że każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie.

Modna biżuteria z kulek

Biżuteria wykonana z kulek komponuje się doskonale z czarnym płaszczem. Warto dobierać bransoletki tak, żeby pasowały do naszego ogólnego wyglądu. Bardzo ważną kwestią jest również przechowywanie biżuterii. Należy pamiętać, żeby możliwie jak najbardziej ograniczyć jej kontakt z wodą oraz promieniami słonecznymi. Wpływają one negatywnie na kolor i powodują, że bransoletka znacznie szybciej traci swoje walory estetyczne. Dobrym pomysłem będzie zakup specjalnego pudełka do przechowywania biżuterii. Srebrne kulki należy czyścić regularnie, żeby zniwelować ryzyko osadzania się kurzu oraz zanieczyszczeń.

Czytaj również  Lekkie łańcuszki dodają uroku

Przechowywanie bransoletek

Jeżeli chodzimy w bransoletkach codziennie to powinniśmy pomyśleć o zakupie tacki, którą położymy obok lampki nocnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy zawsze pamiętać, żeby zdejmować biżuterię przed snem. Najdroższe bransoletki wykonane są z kamieni naturalnych. Najpopularniejsze kamienie naturalne używane do produkcji bransoletek to agat, jadeit, jaspis oraz rodonit. Dla alergików świetnym rozwiązaniem będzie zakup zawieszek, które są wykonane ze stopu antyalergicznego. Obecnie najwięcej kobiet decyduje się na kulki w kolorze brązu oraz beżu. Jednak dalej króluje kolor czarny, który od wielu lat jest kupowany najchętniej.

Zobacz: https://mokobelle.com/pl/bizuteria/bransoletki/inne/

Turkusowa biżuteria

Należy również rozważyć kolor turkusowy, ponieważ odpowiednio dobrany potrafi zbudować świetny kontrast. Kobiety, które cenią sobie minimalizm powinny wybierać małe kulki, nierzucające się w oczy. W ten sposób będą mogły one ocieplić wizerunek oraz w prosty sposób poprawić swój wygląd. Oczywiście istnieje wiele kobiet, które wolą błyszczące dodatki, jednak już dawno wyszły one z mody. Obecnie królują dodatki minimalistyczne, które tylko dodają delikatnego akcentu, natomiast nie zaburzają całej stylizacji. Źle dobrane dodatki wyglądają gorzej od całkowitego braku dodatków i warto o tym pamiętać. Bardzo popularnym kamieniem szlachetnym jest turkus afrykański, którego cena jest niestety bardzo wysoka i nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić.

Czytaj również  Usługi logistyczne dla branży fashion

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *