Heart of Glass – linia kosmetyków do blond włosów

Heart od glass

Heart of Glass to linia kosmetyków, w której można znaleźć skuteczne produkty do blond włosów. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, a także zapoznać się z ich specyfiką.

Idealny blond

Linia kosmetyków do blond włosów Heart of Glass obejmuje cztery główne produkty, które są przeznaczone do pielęgnacji włosów. Wśród nich można wymienić szampon, odżywkę, a także kurację wzmacniającą oraz ochronny fluid termiczny, którego nie trzeba spłukiwać. W kosmetykach można znaleźć ekstrakt z owoców Jagua, który niweluje niechciane refleksy we włosach. W składzie produktów znajduje się również wyciąg z baobabu, który ma niezwykle korzystne działanie wzmacniające oraz regenerujące nawet najbardziej zniszczone włosy.

Zrównoważony design

Heart of Glass to linia kosmetyków o bardzo zrównoważonym designie. Opakowania kosmetyków utrzymane są w błyszczącej czerni, która jest niezwykle stylowa. Kształt butelek kosmetyków inspirowany jest na designie japońskiej whisky, dzięki czemu prezentują się na półce tak dobrze. Opakowania są neutralne pod względem ekologii, ponieważ zostały stworzone z surowców pozyskanych z recyklingu. Produkty bazują na naturalnych substancjach, a w ich składzie nie znajdują się niekorzystne dla zdrowia silikony.

Czytaj również  Jaka apaszka do kurtki?

Szampon do włosów blond

Głównym produktem linii kosmetyków Heart of Glass jest szampon wzmacniający przeznaczony do blond włosów. Skład szamponu jest niezwykle korzystny dla włosów, ponieważ zapewnia ich odpowiednie oczyszczenie, a także optymalne odżywienie. Wśród głównych składników szamponu można wskazać ekstrakt z owoców Jagua, który wpływa na rozświetlenie blondu, a także niwelowanie niechcianych refleksów. Najlepszym rozwiązaniem jest używanie szamponu wraz z odżywką z tej samej serii.

Odżywka do włosów blond

Kolejnym kosmetykiem w serii Heart of Glass jest odżywka wzmacniająca, która powinna być używana do włosów blond. Dzięki niej możliwe jest niwelowanie niepożądanych odcieni włosów, a także rozświetlenie koloru. Tak korzystne działanie uzyskano poprzez zastosowanie wyciągu z owoców Jagua. Podczas używania odżywki włosy są intensywnie odżywiane, a także wzmacniane dzięki ekstraktowi z baobabu.

Kuracja wzmacniająca

W linii kosmetyków do blond włosów Heart of Glass można znaleźć niezwykle skuteczną kurację wzmacniającą do tego typu włosów. Tak korzystne działanie uzyskano dzięki zastosowaniu mieszanki Biacidic Bond Complex. Duże znaczenie ma także wyciąg z baobabu, który charakteryzuje się działaniem wzmacniającym oraz regenerującym włókna włosowe. Kuracja wzmacniająca ma również działanie rozświetlające na włosy, dlatego tak chętnie się z niej korzysta.

Czytaj również  Z czego powinny być dresy?

Rozświetlający fluid

Jednym z często stosowanych kosmetyków w linii Heart of Glass jest także fluid o działaniu rozświetlającym, który najlepiej sprawdza się w przypadku posiadania blond włosów. Fluid przede wszystkim chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury, a także promieniowaniem UV. Dodatkowo nawilża włosy oraz nadaje im połysku, dzięki czemu jego działanie jest tak skuteczne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *